WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ

KOMFORTOWE WARUNKI NAUKI

 Małe grupy (do 10 osób) ⇒ to optymalna liczba, która pozwala jednocześnie zapewnić indywidualne podejście nauczyciela i zagwarantować interakcję między uczniami;

Domowa wygoda ⇒ zajęcia odbywają się w pełni online dzięki czemu zyskujesz cenny czas oszczędzony na dojazdach i możesz uczyć się wygodnie w komfortowych, domowych warunkach

 

ZRÓŻNICOWANE I ATRAKCYJNE MATERIAŁY DYDAKTYCZNE:

 Angażujące materiały dydaktyczne ⇒ nie pracujemy na gotowych kserówkach, tworzymy autorskie interaktywne materiały

Dostęp 24h ⇒ masz dostęp do wszystkich przeprowadzonych przez nas lekcji w trybie offline, 

SPRAWDZONE METODY

Zajęcia metodą imersji językowej (language immersion) ⇒ poprzez zanurzenie w języku uczysz się go intuicyjnie w taki sam sposób jak języka ojczystego

Metody dydaktyczne wykorzystujące nauczanie poprzez zabawę ⇒ bez względu na wiek, wierzymy, że nauka języka to dobra zabawa, a umysł przyswaja wiedzę szybciej gdy dobrze się bawi

Metody aktywizujące ⇒ sprawiają, że przełamujesz barierę i zaczynajasz z chęcią mówić w języku obcym;

Jak skutecznie uczyć się języka - posłuchaj naszego eksperta!

 

Kamila Łobko – Laureatka wielu prestiżowych nagród w dziedzinie edukacji, m.in. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (w skali Polski), stypendium Prezydenta Miasta Lublin, a także Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego (trzykrotnie).
Jako lektor realizuje się nauczając języka ogólnego dzieci i młodzież, natomiast w przypadku osób dorosłych, jej praca skupia się na realizacji specjalistycznych kursów językowych. Obecnie prowadzi również lektorat języka angielskiego dla studentów Uniwersytetu Marii-Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Cennik

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie pakiet 

Zapisy na wybrany kurs poprzez formularz kontaktowy.

Opinie naszych kursantów

Fajne zajęcia na których dzieciaki robią bardzo duży postęp. Uczą się poprzez zabawę – czyli w najlepszy możliwy sposób. Bardzo przyjazne i komunikatywna podejście prowadzących powoduje że dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie.

Pan Jacek, tata 6-letniej Oli i 8-letniej Mai

Nigdy nie przepadałem za nauką w szkole jednak dzięki lekcjom z języka angielskiego z panią Kamilą polubiłem naukę, poprawiłem swoje umiejętności i dzięki temu o wiele lepiej radzę sobie z angielskim w szkole oraz mogę oglądać filmy i grać w gry po angielsku.

Antoś, lat 13

Dzięki zajęciom z panią Kamilą polubiłam naukę zarówno języka angielskiego jak i francuskiego. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze i aby wiedza została w głowie na dłużej pani Kamila proponuje mnóstwo różnych sposobów na jej utrwalanie i zapamiętywanie. W przypadku moich jakichkolwiek wątpliwości cierpliwie wyjaśnia mi różne zawiłości w danym języku. Dzięki zajęciom zostałam finalistką olimpiady z języka francuskiego oraz znacząco poprawiłam swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim i przelałam swoją barierę w mówieniu w tym języku. 

Alicja, lat 17

Zajęcia z Panią Kamilą to zawsze bardzo efektywnie wykorzystany czas na pogłębianie umiejętności mówienia i komunikacji w języku angielskim. To coś więcej niż tylko nauka angielskiego, to także rozwijanie kreatywności, ćwiczenie uwagi i koncentracji, a wszystko podane w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Rekomenduję szczególnie tym osobom, które zniechęciły się do nauki języka na pewnym etapie edukacji. Warto spróbować lekcji z Panią Kamilą, żeby przekonać się, że to nie w nas jest problem, tylko w doborze odpowiednich metod. Pani Kamila poprzez wykorzystanie gier i zabaw w swojej dydaktyce dostarcza klucz do swobodnego wyrażania swoich myśli w języku obcym.

Pani Ewa, doktor UMCS

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Kamilą. Jest świetnym nauczycielem, bardzo profesjonalna i zawsze przygotowana do lekcji. Zajęcia odbywają się w niezwykle przyjemnej atmosferze, a pani Kamila cierpliwie i z sercem potrafi wytłumaczyć każdy problem. Serdecznie polecam!! To najlepsza nauczycielka języka angielskiego jaką miałam.

Karolina, lat 16

Szczerze uwielbiam nasze zajęcia, ponieważ w przyjemny sposób uczę się nowych zwrotów czy słówek. Mam szanse podszlifować moją gramatykę i nauczyć się poprawnie i biegle mówić po angielsku. Również wiem, że będę dobrze przygotowana do matury i nic mnie na niej nie zaskoczy. Jestem bardzo zadowolona i nie mogę doczekać się kontynuacji!

Martyna, lat 18

Pani Kamila to świetna nauczycielka. Jest bardzo miła i sympatyczna, a przede wszystkim rzetelna  konkretna i mająca wspaniałe podejście do ucznia. Lekcje z nią zawsze przebiegają mi w przyjaznej atmosferze ,a różnorodne materiały, które od niej otrzymuję, pomagają mi w nauce języka angielskiego. Dziękuję bardzo pani Kamilo. Ja chętnie będę korzystał z pani lekcji i polecam je innym.

Bartek, lat 11

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z języka angielskiego. Uczyło mnie wiele osób aż trafiłam na panią Kamilę, która dużo mnie nauczyła i miała swoją technikę nauczania, którą zrozumiałam. Dobrze napisałam egzamin 8-klasisty. Cały czas jesteśmy w kontakcie z panią Kamilą i od września gdy już mi się pojawi plan lekcji będę dzwonić i będziemy kontynuować dalsza naukę z języka angielskiego.

Małgosia, lat 15

Kontakt

Zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego, z przyjemnością odpowiem na wszystkie twoje pytania.

Aleja Warszawska 47,
Lublin, 20-803

+48 695036174

linguachess@gmail.com

INFORMACJE BANKOWE

LINGUACHESS

NR KONTA: 23 1140 2004 0000 3002 7786 5858

 

 

Napisz wiadomość

Pin It on Pinterest

Shares
Share This